تشریفات روژین

لطفا صبر کنید ...

باغ عروسی

اهمیت انتخاب باغ عروسی برگزاری جشن عروسی نه تنها در زیبایی بصری جشن عروسی بلکه در کیفیت برگزاری و سرویس پذیرایی در جشن عروسی تاثیر گذار است. در اصول برنامه ریزی و تشریفات جشن عروسی پیشنهاد و تامین محل برگزاری مطابق با انتظارات عروس و داماد از جشن عروسی یکی از اصول تضمین نتیجه تشریفات عروسی است.

همچنین انتخاب باغ عروسی با بودجه مشخص همانند یک مضرب تعیین کننده مقیاس نهایی هزینه کلی جشن شماست. تصمیم صحیح در مورد انتخاب باغ عروسی مناسب برگزاری جشن با نبود تجربه اجرایی در باغ عروسی امری نیست که از عروس و داماد بتوان انتظار داشت که به تنهایی به بهترین نتیجه ممکن در انتخاب و قرارداد اجاره برسند. بخصوص وقتی که مرجع دقیق اطلاعاتی در زمینه قیمت ها و نتیجه اجرای مراسم گذشته در هر باغ دسترس همه نیست.

نکات مهم و ضروری در انتخاب تالار و یا باغ عروسی

شما به عنوان عروس و داماد بایستی قبل از اقدام، در مورد همه چیز اطلاعات متوسطی داشته باشید و بدانید هرکدام از ایتم‌هایی که می‌خواهید به دنبالش باشید، چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد.

  

بودجه تعیین شده

اولین و مهمترین موردی که باید از ابتدا برای خودتان روشن کنید، میزان بودجه لازم برای برگزاری جشن و به خصوص برای رزرو تالار عروسی می باشد، اگر به دنبال این هستید که مراسم خود را با کمترین هزینه برگزار کنید، به مراتب باید از برخی هزینه های اضافی بزنید، به عنوان مثال می توانید از تعداد فیلمبردارها کم کنید و یا مراسمی مثل آتش بازی و امثال آن را حذف کنید تا بتوانید در عوض این هزینه‌ها، یک باغ و یا تالار عروسی قیمت مناسب را رزرو کنید، منظور از تالار مناسب این است که کیفیت خدماتی که در آن شب انجام می‌شود موجب شادی و رضایت میهمانان باشد. از این رو می‌توانید با کم کردن هزینه‌های اضافی، با بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید، خدمات بهتری را ارائه دهید.

ورودی تالار عروسی

هنگامیکه می‌خواهید اولین تالار موردنظر خود را بررسی کنید، از همان ورودی تالار دقت نمایید، ورودی تالار هم برای شما، به عنوان عروس و داماد مهم است و هم برای میهمانانی که قرار است به جشن شما دعوت شوند، از این جهت سعی کنید تالار و یا باغی را برای عروسی خود انتخاب کنید که ورودی شکیل و خوبی داشته باشد تا نظر همه را به خود جلب کند. یادتان باشد، هزینه‌های تالار عروسی با باغ عروسی با هم متفاوت است و شما نباید تمام حق را به آن دسته تالارهایی بدهید که ارزان‌تر هستند، چرا که هیچ ارزانی بی‌دلیل نیست و ممکن است آن باغ و یا تالاری که گران‌تر است، از خدمات پذیرایی و ورودی و همچنین پرسنل‌های وظیفه شناسی برخوردار باشد، خیلی از اوقات شاهد آن هستیم عروس و داماد صرفا به دلیل ارزان بودن، تالار و خدماتی را انتخاب می‌کنند که نه تنها کیفیت ندارد بلکه امکاناتی را هم در اختیار میهمانان قرار نمی‌دهد، در نتیجه تنها یک خاطره‌ی بد از آن شب باشکوه برایشان باقی می‌ماند.

امکانات تالار عروسی و یا باغ

در هنگام انتخاب یک تالار عروسی و باغ، بایستی حواستان به نورپردازی، رنگ و تزئینات ورودی و داخلی آن باشد، گل آرایی و نحوه‌ی چیدمان میز و صندلی ها بایستی به گونه‌ای باشد که شوق و هیجان میهمانان را برانگیزد، به همین دلیل بعد از اینکه مدیریت خدمات مجالس شما، در مورد همه‌ی امکانات آن محیط برایتان توضیح داد، خودتان نیز آنجا را از نزدیک ببینید و بررسی کنید.

 

باغ عروسی

۰۲

۰۳

۰۴

۰۵

۰۶

۰۷

۰۸

۰۹

۱۱

در حال بارگذاری ...