تشریفات روژین

لطفا صبر کنید ...

سفره خانه سنتی

همانطور که از اسم این سفره خانه مشخص است به شکل سنتی چینش وسایل انجام می شود ، در سفره خانه سنتی با انواع غذاهای سنتی مانند آش ، کباب دیگی و … به همراه سرو قلیان و شکلات و انواع چای و دم نوش به همراه موسیقی سنتی و کلاسیک از میهمانان پذیرایی می شود . طرح های سنتی همیشه یادآور هویت تاریخی و فرهنگ ایرانیان محسوب می گردد که امروزه بسیاری از زوجین علاقمند هستند که در مجالس و خدمات عروسی آنها طراحی سنتی که بیانگر فرهنگ و هویت تاریخی ایرانی است ، استفاده نمایند.

 

سفره خانه سنتی جلوه خاصی به میهمانی ها و جشن های عروسی می دهد، از این رو سبب می شود که جشن ها در ذهن میهمانان زیباتر و ماندگارتر شود. معمولا در سفره خانه سنتی از موسیقی زنده با نواختن سازهای اصیل ایرانی استفاده می شود که فضای سنتی را به شکل کاملا زیبایی تداعی می کند.

سفره خانه سنتی می تواند برای بسیاری از میهمانهای شما مکان مناسبی برای گریز از سرو صدا و همهمه داخل سالن اصلی باشد. کما اینکه خود سفره خانه نیز با توجه به پذیرایی مخصوص سنتی که داخل آن انجام می شود می تواند مکان جذابی برای بسیاری از میهمانان بخصوص سالمندان و افرادی که دیدگاه های سنتی تری نسبت به دیگر مهمانان دارند، باشد. معمولا در این سفره خانه ها، پرسنل با لباس سنتی مشغول سرویس دهی و پذیرایی هستند. ما امروزه بسیاری از سفره خانه های سنتی با بافت نسبتا جدید و مدرن اما با همان فضای سنتی و زیبای آرامش بخش هستند که حضور در آنها حتی برای چند دقیقه می تواند موجب آرامش خاطر هر کسی شود.

نکاتی را که باید عروس و داماد در نظر بگیرند این است که مکانی که برای سفره خانه سنتی طراحی شده است کاملا حرفه ای و زیبا طراحی شده باشد که بتواند علاوه براینکه جلوه زیبایی داشته باشد کاملا بیانگر فرهنگ و تاریخ ایرانی باشد ، از این رو در انتخاب تشریفات مجالسی که ارائه دهنده سفره خانه سنتی هستند کمی بیشتر دقت نمایید تا دقیقا تمامی موارد بیان شده رعایت شده باشد ، نکته دیگری که باید رعایت نمایید این است که تشریفات مجالس باید نهایت سلیقه و ذوق هنری را داشته باشند که به زیبایی بتوانند طرح های سنتی را طراحی و پیاده سازی نمایند .

 

تشریفات روژین با توجه به رعایت طراحی اصولی و شیک سفره خانه سنتی ، این امکان را فراهم کرده آورده است که ازاین امکانات بهره مند شوید و درهنگام برگزاری مراسم عروسی ، در صورت تمایل سفره خانه سنتی در اختیار شما و مهمانان گرامی تان قرار بگیرد تا همه بتوانند در شب عروسی با هر سلیقه ای خوش بگذرانند.