تشریفات روژین

لطفا صبر کنید ...

لیست خدمات

اجاره باغ عروسی

انتخاب باغ عروسی یک مرحله زمان بر و حساس در برگزاری جشن عروسی برای هر عروس و هر داماد است. بعضا عروس و دامادی که از سرویس انتخاب باغ عروسی اطلاع ندارند مستقیما برای اجاره باغ عروسی بارها به مسیر های ناشناخته حومه شهر سفر می کنند. آن ها بدون اطلاع دقیق از شرایط مناسب برگزاری جشن در انتخاب باغ عروسی به زیبایی و فضای مطبوع باغ و محوطه باغ تالار عروسی توجه می کنند ولی نسبت به سایر مسائل برگزاری جشن عروسی در محل باغ عروسی بی اطلاع اند.
اطلاعات بیشتر


سفره عقد

سفره عقد یکی از سفره‌های سنتی ایرانی است که در مراسم عقد یا هنگام عروسی پهن می‌شود و عروس و داماد بر سر آن می‌نشینند و به خطبه عقد گوش فرا می‌دهند. سفره عقد در اکثر شهرهای ایران رواج دارد و در آن شش ظرف که هرکدام محتوی چیزی است که بیانگر آرزویی برای عروس داماد است، قرار دارد این ظروف معمولاً شامل : گردو، بادام، فندق، نان و نبات و تخم مرغ می‌باشند. در میان اینها ظرف هایی از شیرینی و نان پنیر وسبزی، جام هایی از عسل و ماست که کنایه‌ای از شیرینی و ترشی در کنار هم در زندگی مشترک می‌باشند قرار دارد .
اطلاعات بیشتر


خدمات کترینگ صفحه اصلی

کترینگ عروسی

یکی از دغدغه‌ها برای هر زوج جوانی چگونگی برگزاری مراسم ازدواج است. برخی عروس و دامادها دوست دارند هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشند و به همین منظور ترجیح می‌دهند تمامی تدارکات مربوط به مراسم نامزدی و یا عروسی‌شان را به مجریان خدمات عروسی بسپارند. کترینگ عروسی در واقع مجموعه فعالیت‌های گروهی است که باعث می‌شود شما جشن عروسی یا هر مجلس دیگر خود را به خوبی و در آرامش کامل برگزار کنید. یک خدمات مجالس مناسب به خوبی حرف مشتری خود را می‌خواند و می تواند تمام امکانات مورد نیاز را فراهم می‌کند.
اطلاعات بیشتر


فینگرفود

حتما می خواهید بدانید که فینگر فود چیست، در واقع یک لقمه کوچکی است که با استفاده از آن، قبل سرو شام و یا در انتهای جشن از میهمانان پذیرایی می ‎شود. فینگر فودها به شکل تزئین شده هستند که زیبایی خاصی را به پذیرایی مجلس می دهند. فینگر فود که چند سالی است در عروسی ها مرسوم شده است در فاصله بین عقد تا شام و قبل از سرو شام و به صورت سلف سرویس توسط مهمانداران سرو میشود. امروزه نه تنها در کشورمان ایران بلکه در بسیاری از کشورهای جهان از فینگرفود جهت بخشی از برنامه پذیرایی استفاده می شود.
اطلاعات بیشتر


سفره خانه سنتی

سفره خانه سنتی می تواند برای بسیاری از میهمانهای شما مکان مناسبی برای گریز از سرو صدا و همهمه داخل سالن اصلی باشد. کما اینکه خود سفره خانه نیز با توجه به پذیرایی مخصوص سنتی که داخل آن انجام می شود می تواند مکان جذابی برای بسیاری از میهمانان بخصوص سالمندان و افرادی که دیدگاه های سنتی تری نسبت به دیگر مهمانان دارند، باشد. معمولا در این سفره خانه ها، پرسنل با لباس سنتی مشغول سرویس دهی و پذیرایی هستند. ما امروزه بسیاری از سفره خانه های سنتی با بافت نسبتا جدید و مدرن اما با همان فضای سنتی و زیبای آرامش بخش هستند که حضور در آنها حتی برای چند دقیقه می تواند موجب آرامش خاطر هر کسی شود.
اطلاعات بیشتر


کافی شاپ

در کافی شاپ می توان با استفاده از شیک ، قهوه ، بستنی، هات چاکلت، گلاسه و …. از میهمانان خود پذیرایی کنید. می توان برای سرو آبمیوه های مختلف در میان میهمانان از دکور کافی شاپ استفاده کرد. به همین منظور تشریفات بین المللی روژین از مدل ها و طرح های مختلفی از طراحی و چیدمان کافی شاپ برای سلیقه ها و بودجه های مختلف فراهم آورده است تا زوجین بتوانند مطابق سلیقه و میل خود به سادگی انتخاب کنند. در کافی شاپ چند میهمان دار حرفه ایی هستند که آبمیوه ها را در میان مدعوین سرو کنند. می توان دکور کافی شاپ را در گوشه ایی از سالن پذییرایی قرار داد که به زیبایی فضای مجلس شما کمک بسیاری می کند
اطلاعات بیشتر


اسکورت ماشین عروس

ازدواج مهم ترین واقعه زندگی انسان است و همین طور رمانتیک آن، زوج های جوان سعی برآن دارند که مراسم ازدواج خود را تا حد امکان خاص تر و باشکوه تر برگزار کنند. یکی از تشریفاتی که می توان جلوه ویژه و خاص به مراسم عروسی دهد “اسکورت” می باشد. اسکورت به معنای گارد همراه می باشد، که در تشریفات عروسی به جهت هرچه با شکوه تر جلوه داده ماشین عروس در مسیرهایی که عروس داماد در ماشین عروس تزئین شده خود تا سالن یا باغ و … هستند استفاده می شود. اسکورت ها می بایست جهت این کار آموزش دیده باشند و بتوانند با حرکت هماهنگ و نظم مثال زدنی در کنار ماشین عروس حر کت کنند.
اطلاعات بیشتر


تشریفات تولد

برگزاری مراسم جشن تولد هم نظیر مراسم عروسی ،‌استفاده ازخلاقیت جهت طراحی و دیزاین فضای مراسم از اهمیت خاصی برخوردار است.‌ هیچگونه محدودیت سنی برای برگزاری مراسم جشن تولد وجود ندارد و برای هر سنی می توان این مراسم را با سبک های متفاوت برگزار نمود. سبک های متفاوت به کاربرده شده در دیزاین و تزیین مکان جشن ، استفاده از گروه موسیقی متناسب و هماهنگ با سلیقه صاحبان جشن،‌ استفاده از گروه فیلمبرداری و عکاسی ، به کارگیری بازی ها ،‌سرگرمی ها و حتی مسابقات مفرح و شادی بخش برای جشن،‌همه و همه در کنار هم می توانند یک شب رویایی و به یاد ماندنی را برای میهمانان و صاحبان جشن ها فراهم نمایند.
اطلاعات بیشتر